Özaral Nakliyat

Aral Nakliyat 1988 yılında hizmet hayatına başlamış olup, 1995 yılından itibaren İzzet Çırakoğlu tarafından kurulan Özaral Nakliyat Hafriyat Taahhüt ve Ticaret Limited şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Şirketimiz T.C. Ulaştırma bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü yönetmelikleri gereği sahip olduğu TİO yetki belgesi ile yurtiçi nakliye lojistik organizatörlüğü ve depolama hizmeti vermektedir.
İzmir bölgesinde gemi tahliyesi, nakliyesi, depolaması gibi lojistik sektöründeki hizmetleri ile yurtiçindeki hizmet payını kısa sürede büyütmüş ve geliştirmiştir. Merkez ofis Işıkkent Kara Nakliyeciler sitesinde olup, Aliağa liman bölgesindeki depolarımız ve Alsancak liman bölgesi çalışmalarımıza yönelik olarak Kemalpaşa bölgesindeki depolarımızla faaliyet göstermekteyiz.
Her biri alanında deneyimli ve uzman çalışan kadrosu ile gerek firmamızın bünyesinde bulunan depolara gerekse tüm sorumluluğunu üstlendiğimiz depolara, fabrikalara ve antrepolara sorunsuz ve güvenilir sevkiyat hizmetimiz ile haftanın 7 gün 24 saati en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.
Firmamız taşımacılık sektöründe 30 yılı aşkın süredir yüksek kalite, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda maksimum müşteri memnuniyeti odaklı politikamızla sizlere devamlı olarak daha iyi hizmet vermek amacıyla her geçen gün kendimizi geliştirerek hizmet ve yatırımlarımıza devam etmekteyiz.
Günden güne gelişen iş hacmi ve çalışma ağı sayesinde farklı özellikteki talepleri karşılayabilmekte ve büyük kuruluşlara geniş çaplı taşımacılık hizmetiyle her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.
Nakliye sektöründe hizmet verdiğimizden beri güven ilişkisini sürekli ve kalıcı hale getirerek yeni hedef kitlelerine ulaşmak, firmamızın saygınlığını ön planda tutup, bu saygınlığın korunması yönünde müşterilerimize hatasız nakliye hizmeti vermekteyiz.